Postadres

Diaconie CGK Ichthus
Richel 2
8321 RX Urk
diaconie@ichthus-urk.nl

Adressen diakens per sectie

Paul Ringelberg
Sectie 1/Voorzitter diaconie
Steven van den Berg
Sectie 1

Steven van den Berg

E Steven.vandenBerg@ichthus-urk.nl

 

Wilbert Korf
Sectie 2

WIlbert Korf

E Wilbert.Korf@ichthus-urk.nl

 

 

Tiemen van Eerde
Sectie 2

Tiemen van Eerde

E Tiemen.vanEerde@ichthus-urk.nl

 

 

Jan de Boer
Sectie 3

Jan de Boer

E jan.deboer1@ichthus-urk.nl

 

 

Wouter Hakvoort
Sectie 3

Wouter Hakvoort

E wouter.hakvoort@ichthus-urk.nl

 

Tjeerd de Boer
Sectie 4

Tjeerd de Boer

E tjeerd.deboer@ichthus-urk.nl

 

 

Willem Kramer
Sectie 4

Willem Kramer

E Willem.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Dirk Jan Ras
Sectie 5

Dirk Jan Ras

E DirkJan.Ras@ichthus-urk.nl

 

 

Peter Kramer
Sectie 5

Peter Kramer

E Peter.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Meindert Kramer
Sectie 6

Meindert Kramer

E Meindert.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Hendrik van den Berg
Sectie 6

Hendrik van den Berg

E hendrik.vandenberg@ichthus-urk.nl

 

 

Registreren kerkdiensten

Vanaf 9 augustus maken we gebruik van een uitnodiging systeem voor het bezoeken van de kerkdiensten. U dient zich eenmalig te registreren om uitnodigingen te ontvangen.