Algemeen / Gebouwen

Ichthuskerk

Ichthuskerk
Richel 2
8321 RX Urk

Op zondag bereikbaar via:
t: 0527 – 68 78 32
m: 0630708980

Ichthushof

Ichthushof
Richel 2
8321 RX Urk

t: 0527 – 688737

Postbus 81
8320 AB Urk

Beheerder

Robert Korf
Lacon 61
8321 SW Urk

e: koster@ichthus-urk.nl
e: Robert.Korf@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 687761
m: 0630708980

Predikanten / Pastoraat

R. de Jong

Predikant

Ds. de Jong is sinds 2020 verbonden als predikant aan onze gemeente. Samen met zijn vrouw heeft hij 2 kinderen, de derde is op komst. De Jong is geboren in Beiroet, de hoofdstad van Libanon, gelegen aan de Middellandse Zee. Toen hij enkele weken oud was, is hij geadopteerd door zijn Nederlandse ouders. Na ruim 18 jaar gewerkt te hebben bij de recherche in Groningen, ervoer hij nadrukkelijk de roeping tot predikant. 1 februari 2020 deed Ds. de Jong intrede bij de Ichthusgemeente op Urk.

e: R.dejong@ichthus-urk.nl
t: 0527-785841
m: 06 13670499

H. Kramer

Pastoraal medewerker

Broeder Kramer is geboren op 29 augustus 1950 en getrouwd met Antje de Boer. Samen hebben ze vier kinderen, drie zoons en een dochter. Hij moest na jaren van werken op zee wegens gezondheidsredenen stoppen. Hij was al jong ouderling en heeft cursussen gevolgd voor pastoraat en is voor 20 uur per week aangesteld als pastoraal werker.

Pinksterbloemstraat 24
8321 XE Urk

e: Hessel.Kramer@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 682699
m: 0653770487

H. de Graaf

Emeritus Predikant

Ds. de Graaf is na zijn emeritaat in 2008 op Urk komen wonen en voor 16 uur per week betrokken bij het pastoraat van onze gemeente. Hij is geboren op 5 oktober 1942 te Zutphen. Hij is getrouwd met Adri Meijwaard. Zij hebben vijf kinderen, twee dochters en drie zoons. Ds. de Graaf diende vanaf 1969 meerdere gemeenten binnen de Christelijk Gereformeerde Kerken.

Stationslaan 112 E
3841 DC Harderwijk

e: H.deGraaf@ichthus-urk.nl
t: 0341 – 753136
m: 0622031619

Voorzitter / Scribaat

Andries de Vries

Voorzitter

Andries de Vries
Willem Alexanderlaan 7

e: voorzitter@ichthus-urk.nl

t: 0651027777

Jacob Hakvoort

Scriba

Jacob Hakvoort
Bandelier 9
8309 DB Tollebeek

e: scriba@ichthus-urk.nl
e. Jacob.Hakvoort@ichthus-urk.nl
t. 0623420741

Jan de Bruine

Scriba

Jan de Bruine
Waakhoogte 10
8322 BT Urk

e: scriba@ichthus-urk.nl
e: Jan.deBruine@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 688488

Ledenadministratie

Stefan Meun-Visser

Stefan Meun-Visser
Talud 11
8322 BS Urk

e: leden@ichthus-urk.nl
e: Stefan.Meun-Visser@ichthus-urk.nl
m: 0612509408

Dennis Rensink

Dennis Rensink
Kotter 23
8322 EK Urk

e: leden@ichthus-urk.nl
e: Dennis.Rensink@ichthus-urk.nl
m: 0612509408

Taak techniek

Albert Meun

Audio Visueel

Albert Meun

0610354047

Albert.Meun@ichthus-urk.nl

Arjan Jansen

2e voorzitter | Geluid

Arjan Jansen
Noorderpalen 70
8321 CP Urk

e: Arjan.Jansen@ichthus-urk.nl
m: 0651472367

Dirk Visser

Geluid

Dirk Visser
Gammels 23
8321 SG Urk

e: Dirk.Visser@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 690714
m: 0650462010

Hans van Eunen

Geluid

Hans van Eunen
Sperwer 13
8309 GG Tollebeek

e: Hans.vanEunen@ichthus-urk.nl
m: 0652675337

Hendricus Kramer

Voorzitter taak techniek

Hendricus Kramer

e: Hendricus.Kramer@ichthus-urk.nl

Klaas Hoekstra

Geluid

Klaas Hoekstra
Noorderpalen 47
8321 CX Urk

e: Klaas.Hoekstra@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 683606
m: 0626925330

Wouter de Vries

Audio Visueel | website

Wouter de Vries

0639829473

Wouter.deVries@ichthus-urk.nl

Kerkblad

Jacqueline Visscher

Redactie

Jacqueline Visscher
Toppad 21
8321 CS  Urk

e: kerkblad@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 687090

Jan de Boer

Machtiging kerkblad

Jan de Boer
Kubbe 2
8322 DL Urk

e: jandeboer86@hotmail.com
m: 0612546935

Voorbede / Dankzegging

Jan Hakvoort

Jan Hakvoort
Harderbank 24
8321 RP Urk

e: jan@hqs.nu
t: 0527 – 684964
m: 0646142494

Nieuwsbrief

Jan Bakker

Nieuwsbrief

Jan Bakker
Wijk 7 – 71
8321 TB Urk

e: nieuwsbrief@ichthus-urk.nl
e: Jan.Bakker@ichthus-urk.nl
m: 0643941043

Kerktelefoon / Opnames

Sjoerd Pasterkamp

Sjoerd Pasterkamp
Rotholm 69
8321 DJ Urk

e: Sjoerd.Pasterkamp@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 684740
m: 0681774926

Dagelijks Bestuur Beheerszaken (DBB)

Cornelis Kramer

Voorzitter DBB

Cornelis Kramer

e: cornelis.kramer@ichthus-urk.nl
t. 0624503490

Jaap Bakker

Secretaris DBB

Financiën

Auke van Veen

Adminstratie

Auke van Veen
M: 06-25657389
E: auke.vanveen@ichthus-urk.nl
Kleine Fok 55
8321 XX Urk

Bankrekeningen

-

NL52 ABNA 0550 5675 50

Jan de Boer

Machtiging VVB, bouwsteen en bloemen

Jan de Boer
Kubbe 2
8322 DL Urk

e: jandeboer86@hotmail.com
m: 0612546935

Jan Ras

Penningmeester

Jan Ras
Kamperzand 9
8321 PD Urk

e: penningmeester@ichthus-urk.nl
e: Jan.Ras@ichthus-urk.nl
t: 0527 – 682926

Johannes Koffeman

Voorzitter

Johannes Koffeman (Voorzitter)
M: 06-23110621
E: Johannes.Koffeman@ichthus-urk.nl

Wouter Kaptijn

Secretaris

Wouter Kaptijn (Secretaris)
M: 06-29292684
E: wouter.kaptijn@ichthus-urk.nl
Arianehof 1
8322 GG Urk

Diaconie

Dirk Jan Ras

Sectie 5

Dirk Jan Ras

E DirkJan.Ras@ichthus-urk.nl

 

 

Hendrik van den Berg

Sectie 6

Hendrik van den Berg

E hendrik.vandenberg@ichthus-urk.nl

 

 

Jan de Boer

Sectie 3

Jan de Boer

E jan.deboer1@ichthus-urk.nl

 

 

Meindert Kramer

Sectie 6

Meindert Kramer

E Meindert.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Paul Ringelberg

Sectie 1/Voorzitter diaconie

Paul Ringelberg

E Paul.Ringelberg@ichthus-urk.nl

Peter Kramer

Sectie 5

Peter Kramer

E Peter.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Steven van den Berg

Sectie 1

Steven van den Berg

E Steven.vandenBerg@ichthus-urk.nl

 

Tiemen van Eerde

Sectie 2

Tiemen van Eerde

E Tiemen.vanEerde@ichthus-urk.nl

 

 

Tjeerd de Boer

Sectie 4

Tjeerd de Boer

E tjeerd.deboer@ichthus-urk.nl

 

 

Wilbert Korf

Sectie 2

WIlbert Korf

E Wilbert.Korf@ichthus-urk.nl

 

 

Willem Kramer

Sectie 4

Willem Kramer

E Willem.Kramer@ichthus-urk.nl

 

 

Wouter Hakvoort

Sectie 3

Wouter Hakvoort

E wouter.hakvoort@ichthus-urk.nl

 

Jeugdouderlingen

Iede de Ridder

Sectie 1

e: Iede.deRidder@ichthus-urk.nl
m: 0625083820

Kees Meun

Sectie 3

e: Kees.Meun@ichthus-urk.nl
m: 0654638629

Maarten ten Napel

Sectie 6

Paulus van Slooten

Sectie 5

Teun de Boer

Sectie 2

e: Teun.deBoer@ichthus-urk.nl
m: 0613211143

Tiemen Ras

Sectie 4

e: Tiemen.Ras@ichthus-urk.nl
m: 0610656324

Registreren kerkdiensten

Vanaf 9 augustus maken we gebruik van een uitnodiging systeem voor het bezoeken van de kerkdiensten. U dient zich eenmalig te registreren om uitnodigingen te ontvangen.